Action Plan pro biomedickou léčbu autismu, 1.část

7. března 2008 v 23:33 | Generation Rescue |  "NOVÍ" rodiče
Tento dokument připravila organizace Generation Rescue pouze pro Vaší informaci. Nejsme doktoři a to, co vidíte, není lékařská rada. Jakýkoliv léčebný program pro Vaše dítě by měl být veden informovaným a kvalifikovaným doktorem.

Předtím, než začnete číst náš Plán, doporučujeme si přečíst What's Biomedical Treatment?. Pokud máte pocit, že by mohl Vašemu dítěti pomoct, doporučujeme pro začátek uskutečnit tyto níže zmiňované opatření. Mnohé z nich můžete začít ještě před první návštěvou doktora. Možná se Vám to teď zdá jako zmatená hromada kroků a doplňků, nicméně když jednou začnete a uvidíte na Vašem dítěti zlepšení, všechno začne dávat smysl.
Co můžete udělat hned:

1. Čtěte. Doporučujeme začít s Children with Starving Brains od Jaquelyn McCandless, M.D., známou DAN! doktorkou. Také doporučujeme knižku od Dr. Amy Yasko, The Puzzle of Autism: Putting it All Together. Také si přečtěte část našeho webu týkající se svěděctví testimonials jiných rodičů, kteří zvítězili nad autismem pomocí biomedických postupů. V naší media rubrice, první skupina článků se týká právě biomedických intervencí.

2. Domluvte si schůzku s DAN! doktorem. DAN! (Defeat Autism Now! - Porazte autismus teď!) je organizace, kterou založil Autism Research Institute. DAN! doktoři koncentrují na léčbu autismu a jiných neuro-vývojových poruch biomedickými metodami. Je důležité s zmínit, že DAN! doktoři jsou většinou klasicky vzdělaní doktoři, kteří uplatňují své znalosti, jak medicíny léčit autismus. Rádi bychom upozornili, že objednací doba může trvat až 2-3 měsíce. Seznam DAN! doktorů v USA najdete zde domestic a mezinárodní doktory international tady.

3. Nakontaktujte se na Rescue Anděla ve Vašem okolí. Generation Rescue založilo organizaci dobrovolníků - Rescue Angels. Jsou to rodiče, kteří léčí své děti biomedicky a rádi se podělí o svoje zkušenosti a kontakty, aby Vám v začátcích pomohli. Podívejte se na seznam, jestli se nenachází nějaký Rescue Angel ve Vašem okolí.

4. Připojte se k diskusní skupině. Na webových stránkách diskusních skupin rodičů najdete neuvěřitelné množství informací a podpory. Tři nejznámější skupiny na Yahoo jsou: Autism-Mercury, chelatingkids2 a ABMD. Když chcete najít diskusní skupinu, jděte na www.yahoo.com, klikněte na "Groups" a napište jednu z výše uvedených název skupiny.

5. Jděte na konferenci. DAN! většinou organizuje v USA 2 konference, víc na www.danconference.com. Také organizace Autism One organizuje každoročně konferenci, víc na www.autismone.org

6. Zvažte změnu stravování. Kasein (mléčné výrobky) a lepek jsou nejběžnější alergeny pro děti s otravou rtuti. Stále víc rodičů zaznamenává skoro okamžitý rozdíl v chování dětí po vyloučení kaseinu ze stravy. Je důležité, abyste vylučovali jídla pomalu, aby jste si byli jisti, vynechání kterého jídla mělo za následek zlepšení stavu. Také byste se měli pokusit o co největší vyloučení trans-mastných kyselin, umělých barviv a ochucovadel, konzervačních látek a cukru. Čím zdravější bude strava Vašeho dítěte, tím menší bude toxické zatížení v jeho těle. Výbornou diskusní skupina pro rodiče s dětmi na GFCF dietě najdete GFCFKids.

7. Zkuste odstranit co nejvíce toxinů z Vašeho domova. Pro více informací mrkněte na dokument What's Biomedical Treatment? . Mnohé čistící prostředky, pesticidy, hnojiva, barvy a pod. jsou pro děti toxické a měli byste se jich v co největší míře zbavit.

8. Balancovaný multivitaminový a minerálový doplněk - k dostání od mnoho společností, doporučujeme zeptat se jiných rodičů, se kterými mají dobré zkušenosti. Některé známejší firmy vyrábějící vitamínové a minerálové doplňky v USA jsou: Kirkman Labs, Brainchild Nutritionals, HolisticHeal, a ASD Market.

9. Přidávejte dítěti do džusu rybí tuk. Rybí tuk je kritický zdroj vitamínu A. Mnoho rodičů zaznamenalo okamžité zlepšení očního kontaktu a sklidnění po nasazení rybího tuku. Doporučujeme Nordic Naturals Orange Flavored Cod Liver Oil, který se může zamíchat do džusu spolu s vitamíny a minerály a má mírně pomerančovou příchuť.

10. Přidejte probiotika. Probiotika jsou přírodní doplňky, které pomáhají žaludku vytvořit "dobrou" flóru. Nejznámější probiotikum je Acidophilus. Většině dětí denní příjem probiotik prospívá. Nejznámější probiotika v USA jsou Pro-Bio Gold od Kirkman Labs, Threelac, a VSL3.

11. Přidejte zažívací enzymy. Nejznámější enzymové přípravky v USA jsou Peptizyde od Houston Nutraceuticals a Enzyme Complete/DPP IV od Kirkman Labs.

12. Dodejte kolostrum. Nejběžnější v USA přípravek obsahující kolostrum (a neobsahující mlíko) je Colostrum Gold od Kirkman Labs.

13. Začněte přirozeně detoxikovat. Existuje mnoho přirozených způsobů, jak k snížit toxickou zátěž Vašeho dítěte ještě před samotnou chelací. (Rodiče si můžou vybrat kombinace a, b, c, anebo a, b, d.):

a) Magnesium Sulfát do koupele (Epsom Salt Baths). Můžete praktikovat každý den. Přidejte 2-3 hrnky magnesium sulfátu do koupele a nechte Vaše dítě ve vaně alespoň 15 minut. Magnesium Sulfát dodá nejenom hořčík, ale také napomáhá methylation cyklu (který vylučuje toxiny).

b) Lipoceutical Glutathione. Glutathion je nejsilnější a nejdůležitější antioxidant lidského těla

c) Přirozená buněční podpora. Vyrobeno se zeolitů a dle mnohých zdrojů je vysoce účinný v odstraňování těžkých kovů. víc např. na: www.waiora.com. Diskusní skupina rodičů na toto téma here.

d) NDF Plus. Přirozený prostředek, volně prodejný, pro odstranění těžkých kovů. Diskuse rodičů na toto téma here. Víc informací kontaktujte www.healthydetox.com a pro nákup www.bioray2000.com.

e) PCA-RX. Přirozený prostředek, volně prodejný, pro odstranění těžkých kovů. Většina rodičů používá NDF Plus anebo PCA-RX, ale ne oba současně. Víc informací na www.maxamlabs.com.

14. RNA kapky. RNA kapky, vyvinuté Dr. Amy Yasko, pravděpodobně podporují mnohé fyziologické pochody. Kapky můžete koupit na www.holisticheal.com. Rodiče většinou používají tyto kapky jako hlavní léčbu: Health Foundation, Stress Foundation a Nerve Calm. Víc na Holistic Health, a diskusní skupině rodičů discussion group.

Přeložila a zkrátila Boba
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Gabriela Gabriela | 6. srpna 2009 v 22:24 | Reagovat

Chtěla bych se zeptat, jestli někdo z vás rodičů kontaktoval některé z Rescue Angels nebo DAN! doktory v zahraničí?
Díky

2 Boba Boba | E-mail | Web | 8. srpna 2009 v 23:11 | Reagovat

Ahoj Gabrielo, zkuste kontaktovat napriklad Petra PAS07@seznam.cz nebo Evu (kontakt najdete na www.nadejeproautismus.cz), urcite Vam moc radi poradi. Drzim Vam moc palce

3 BenyH BenyH | E-mail | 16. ledna 2017 v 17:36 | Reagovat

I found this page on 12th place in google's search results. You need some search engine optimization. Many webmasters think that seo is dead in 2017, but it's not true. There is sneaky method to reach google's top 5 that not many people know. Simply search for:  pandatsor's tools

4 FelixH FelixH | E-mail | Web | 18. ledna 2017 v 10:21 | Reagovat

Máte spoustu zajímavých článků

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama