Action Plan pro biomedickou léčbu autismu, 2.část

7. března 2008 v 23:23 | www.generationrescue.org/action |  "NOVÍ" rodiče
Prodiskutujte s Vaším doktorem

15. Dodatečné vitamíny a minerály na základě krevních testů, testu z moči a stolice, váš doktor určí, které specifické doplňky Vaše dítě potřebuje vzhledem k mnohonásobným toxickým efektům rtuti v jeho těle. Doplňky můžou zahrnovat vitamíny, minerály, omega mastné kyseliny a aminokyseliny.

16. Methyl Donors. Tyto speciální přípravky jsou důležité pro spravení methylation cest, buněčné komunikace, která je narušená toxicitou rtuti. Doplňky zahrnují Glutathione, Methyl-B12, Folinic Acid, Betaine (Trimethylglycine aneb TMG), DMG a SAM-e. Hodně pozitivních ohlasů na Methlyl-B12 najdete www.drneubrander.com.

17. Chelace. Chelace odstraňuje rtuť a jiné toxické kovy z těla - nejdůležitější krok v léčbě Vašeho dítěte. Odstranění těžkých kovů umožňuje dítěti vrátit se zpátky do normálního stavu a zdraví. Neurologické, psychologické a fyzické symptomy se většinou vyléčí nebo vylepší po chelaci, která trvá 12-24 měsíců.

18. Jiné způsoby detoxikace. Někteří doktoři používají a/anebo doporučují jiné metody detoxikace, včetně homeopatie, infrared sauna terapie, hyperbaric oxygen therapy, cvičení, magnetických postelí, rostlinných čajů a mnohé jiné.

19. Studujte a bojujte! Potřebujete informace pro boj s odporem rodiny, přátel, sociálních pracovníků, učitelů, terapeutů a doktorů. Je velice důležité najít doktora, který chápe pravou podstatu zdravotního stavu Vašeho dítěte, aby Vás alespoň částečně chránil před ubíjející ignoranci současného náhledu na autismus. Vy jste hlavní advokát Vašeho dítěte - hodně štěstí!

Přeložila a zkrátila Boba

Poznámka: Společnost Generation Rescue nemá žádné finanční propojení se žádným výrobcem doplňků nebo služeb, jakékoliv zmínky o produktech berte pouze jako doporučení - výběr je pouze na Vaší zodpovědnost.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama