Něco úvodem...

2. března 2008 v 0:03 | Boba |  Něco na začátek
Tento blog je určený pro rodiče, kteří hledají cestu k vyléčení autismu svých dětí. Klíčů je naštěstí mnoho, ale bohužel nevíme, kolik jich má v součtu být a v jakém pořadí otevírají kód. Každopádně přibývají vyléčené děti a přibývá dětí, které se výrazně zlepší.

Autismus je léčitelný i vyléčitelný, doufám, že jsme na dobré cestě. Cestou jsme udělali spoustu skvělých počinů a také (snad mnohem míň) kotrmelců vzad. Ráda bych se s Vámi podělila o zkušenosti, stačí jeden Cimrman a zjištění, kudy cesta nevede... ;-)

Opravdu stojím za tvrzením, že autismus je u mnoha dětí léčitelný. Některé se uzdraví úplně a žijí jako jejich vrstevníci, jiné žijí plnohodnotným životem pokud zůstanou na dietě a potravinových doplňcích. Je také fér říct, že léčba je nákladná a u spousty dětí se nepovede.

Podobně jako Vy, ještě před pár měsíci mě nic z toho, co píšu na svém blogu, vůbec nezajímalo a považovala jsem to za vědu, kterou mají praktikovat bílé pláště. Podobně jako Vy, nemám žádné zdravotní vzdělání a kontakt se světovou biologii jsem ztratila na základní škole. Podobně jako Vy, ráda bych své dítě svěřila do rukou doktorovi, které má všechny tyto vědomosti v malíčku, sleduje světový výzkum, udělá a vyhodnotí všechny potřebné testy a bude nás vést cestičkou k plnému vyléčení. Vím, že jednou to tak bude, nicméně naše děti nás potřebují TEĎ.

Co pro Vas muzu udelat: krome par prelozenych clanku a dalsich info na teto strance, Vam rada zdarma prelozim z anglictiny nebo pomuzu s prekladem clanku tykajicich se lecby autismu, pripadne Vam pomuzu s anglickou korespondenci na toto tema.

Pokud máte pocit, že bych Vás mohla nějak inspirovat, určitě mě kontaktujte, neotravujete nikdy - budu mít dobrou příležitost splatit alespoň kousek dluhu za štěstí, co nás potkalo.

Co pro Vas nemuzu udelat: Nemuzu Vam poskytnout odbornou radu, jelikoz nejsem lekar, logoped ani prodejce zadnych vyrobku. Jsem jenom mama, ktera se snazi vylecit sve dite a prijit vecem na kloub.

Co Vy muzete udelat pro mne a pro jiné: Pokud mate nejake zkusenosti s léčbou autismu, napiste ;-)

aktualizace 28.5.2009

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Milena Milena | E-mail | 23. dubna 2008 v 17:55 | Reagovat

Dobrý den,

mám osobní zkušenost s detoxikací organismu autistického dítěte, dcera se narodila předčasně v 7 měsících CŘ, byla dlouhou dobu v inkubátoru, přirozená imunita byla vzhledem ke způsobu porodu nízká, hned od počátku byla na antibiotikách, spouštěčem autismu bylo očkování. Již 10. rokem držíme dietní opatření, je pod stálou kontrolou MUDr. Vladimíry Strnadelové - neuroložka - celostní medicína v Praze. Pokud budete mít zájem, pošlu kontakt. V ICM přistupují k autismu jako k metabolické poruše. Zdravím a přeji hodně sil, vytrvat stojí za to Milena

2 Kateřina Kozáková Kateřina Kozáková | E-mail | 30. října 2008 v 20:14 | Reagovat

Dobrý večer jsem maminka osmileté autistické dívenky z Plané u Mar. Lázní. Chtěla jsem Vás požádat o kontakt na MUDr. Vladímíru Strnadelovou, nebo na kohokoliv z celostní medicíny. Děkuji Kozáková Kateřina

3 Boba Boba | 30. října 2008 v 21:29 | Reagovat

Mila pani Kozakova,

Kontakt na MUDr Strnadelovou najdete na http://www.institut.celostnimedicina.cz/

Pojem celostni medicina je hodne siroky, v idealnim pripade by tohoto pohledu mohl dosahnout i osviceny klasicky lekar... Urcite Vam muze pomoct take homeopat, lekar cinske mediciny, lekar pracujici s kineziologii...Cest je mnoho a mnohe z nich vedou k uzdraveni, zkuste zapatrat, co je Vam bytostne nejblizsi.

4 Markéta Markéta | E-mail | 29. června 2009 v 19:57 | Reagovat

To jsou bludy Bobo,.....měla bys spíš řešit svůj autismus...nech si udělat testy .....a věnuj se svýmu postiženýmu dítěti, místo blogování...tohle jsou nesmysly.......jak vidíš tobě dieta zjevně nepomohla.....

5 Milena Milena | 5. července 2018 v 20:23 | Reagovat

Ahoj Bobo, jak to vypadá s vaším dítětem po 10 letech od začátku psaní blogu? Jestli to tu někde je, tak se omlouvám, nenašla jsem to. Myslím, že by to spoustu čtenářů blogu mohlo taky zajímat. Takže: autismus je (vy)léčitelný nebo ne? Děkuji za odpověď.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama