Přírodní chelace a detoxikační program dle Michaela Langa, 3.cast

1. března 2008 v 23:54 | Michael Lang, http://www.brainchildnutritionals.com/PDF/Protocol.pdf |  Detoxikace
Krok 6 - Chelace těžkých kovů
Cíl: Započít bezpečný, přírodní a biochemicky kompatibilní chelační proces
Doba trvání: dva měsíce
Tekutá zeolitová buněčná obrana (LZCD) byla klinicky vyvinuta na podporu zdravého imunitního systému, odstranění toxinů z těžkých kovů a vybalancování hodnot pH v těle. LCZD se skládá z aktivovaných tekutých částí v přírodě se vyskytujících zeolitů. Zeolity jsou přírodní vulkanické materiály s jedinečnou komplexně krystalickou strukturou. Kleci se podobající struktura dutinek a kanálků slouží na buněčné úrovni jako past na těžké kovy a toxiny. Protože zeolity jsou jedny z mála negativně nabitých minerálů v přírodě, slouží jako magnety - přitahují těžké kovy a jiné toxiny, chytají je a odstraňují z těla.
LZCD prokazatelně odstraňuje rtuť, olovo, kadmium, arzén a jiné těžké kovy. Výzkumy prokazují, že také pomáhá vyrovnat pH v těle. Mírně zásadité prostředí pomáhá stabilizovat imunitní systém.
Dávkování (neužívejte po 18 hod.)
Dny Dávka Max.dávka:
1-4 1 kapka 1x denně
5-8 1 kapka 2x denně
9-12 1 kapka 3x denně
13-16 2 kapky 3x denně
17-20 3 kapky 3x denně
21-24 4 kapky 3x denně pro věk 5 a míň
25-28 5 kapek 3x denně pro věk 5 - 7
29-32 7 kapek 3x denně pro věk 8 - 10
33-36 8 kapek 3x denně pro věk 11 - 13
37 a dál 10 kapek 3x denně pro věk 14 a víc
Pijte hodně vody když užíváte LZCD. Doporučujeme smíchat kapky s 4 až 6 uncemi vody pokaždé když užíváte lék. LZCD eliminuje toxiny přes tělo, tj. také přes pot, hlen, moč, stolici, tudíž se přes ně také ztrácí spousta vody. Pokud současně s užíváním LZCD se chystáte užít také diuretika, prosím, začněte s velice nízkými dávkami a pijte vodu víc jak obvykle. Pokud žijete v suchém klimatu, kde dehydratace je běžný jev, budete potřebovat pít víc jak obvykle. Dobré obecné pravidlo je pít tolik uncí, kolik je polovina Vaší tělesné váhy.
Pro zvýšení pozitivních účinků LZCD, přidejte 500 mg vitamin C za den, v rozdělených dávkách spolu s LZCD kapky
V jakémkoliv okamihu léčby, pokud příjemce pociťuje nadměrné detoxikační efekty jako hyperaktivita, neschopnost spánku, úzkost, černé kruhy pod očima, letargie, průjem, kožní vyrážky nebo jiné symptomatické potíže, zkuste přerušit podávání LZCD na 1-3 dny a potom znova začít dávkování, které předcházelo tomu, které vyvolalo potíže. Toto nižší dávkování dodržte alespoň dva týdny než podáte znovu doporučenou dávku. Maximální dávky jsou odvozeny od věku. Pokud dítě dosáhne své maximální doporučené dávky, mělo by zůstat u tohoto dávkování pokud se neobjeví přínos nebo významná detoxikační reakce. Pokud tyto pozitivní výsledky nenastanou během alespoň 2 týdnů, kdy je dítě na maximálních dávkách a dítě podle Vás i Vašeho lékaře dobře toleruje preparát, můžou být pod dohledem Vašeho lékaře dávky zvyšovány až do doby, kdy:
(a) pozorujete pozitivní výsledky
(b) nepříznivé reakce vyžadují snížení dávky
(c) dosáhli jste maximální dávky 45 kapek za den (15 kapek na dávku)
POZNÁMKA: Pokud nastanou nadměrné detoxikační efekty i v tak malém dávkování jako 1 kapka, potom rozřeďte kapku ve 2 čajových lžičkách destilované vody a pak podejte 1 kapku roztoku. Pokud je tato dávka dobře tolerována, pokračujte ve zvyšování dávek v rozředěném roztoku tak, že každé 4 dny zdvojnásobíte počet kapek až do doby, kdy jedna kapka z flašky bude bez problémů akceptována.
Krok 7 - Rozšíření chelačního procesu
Cíl: Jemně zintenzívnit chelační proces přidáním NDF Plus (Nanocolloidal Detox Factors) od fi Bioray.
NDF Plus se používá na detoxikaci těžkých kovů. Má speciální složení ("nanonization") skládající se z narušených buněčných stien??? chlorelly, probiotik, fulvic? a hyaluronic kyselín, pro výbornou absorpci přímo do tělových tkání. Je bezpečná pro děti a také pro pacienty s intestinální dysbiosis.
S NDF Plus začněte s velice nízkými a pomalými dávkami....pro začátek jednu kapku za den, postupně zvyšujte na doporučené dávky, podle toho tolerance.
NDF Plus obsahuje 25% probiotických natrávených drenáží? a podporné ingredience: milk thistle, přesličku, agaricus blazei, ganoderma lucidum a cordyceps?; proto také poskytuje potřebné bio-imunitní ochranné faktory, enzymy a ionic trace minerály pro jejich využití a hlavně fulvic kyselinu pro jejich bioaktivaci. Chlorella má jiné pozitivní účinky, které se tímto procesem ještě umocňují, včetně eliminace toxinů, zlepšení hormonální regulace, silný nutriční vliv a ochrana před radiaci.
NDF se uvolňuje a navazuje a je spotřebována prvním volným radikálem, který potká na své cestě tělem. Pokud je pacient v té době vystavený chloru, NDF se naváže na chlór předtím, než se naváže na kovy.
Dávkování: Začněte ráno 1 lžičkou za den ve sklenici vody (můžete dát do stejné sklenice jako LZCD). Pomaly zvyšujte po jedné kapce podle tolerance, až do dosáhnutí maxima 10-20 kapek za den. Každé dítě má svůj specifický "vrchol" v dávkování, kdy o pár kapek míň sníží pozitivní účinky a pár kapek navíc může navodit rychlejší detoxikaci než dítě dokáže zvládnout. Jako u všech předešlých bodů tohoto programu, v případě nežádoucích reakcí buď redukujte dávky nebo alespoň přechodně eliminujte další krok a kontaktujte nás a Vaše lékaře pro víc informací.
POZNÁMKA: Pokud nastanou nadměrné detoxikační efekty i v tak malém dávkování jako 1 kapka, potom rozřeďte kapku ve 2 čajových lžičkách destilované vody a pak podejte 1 kapku roztoku. Pokud je tato dávka dobře tolerována, pokračujte ve zvyšování dávek v rozředěném roztoku tak, že každé 3 dny zdvojnásobíte počet kapek až do doby, kdy jedna kapka z flašky bude bez problémů akceptována.
Nákup produktu
Všechny navrhované produkty v tomto programu jsou dostupné u firmy BrainChild Nutritionals. Pokud jste dokončili všechny kroky programu a / anebo jste koupili všechny výrobky zaráz, prosím, kontaktujte nás, poskytneme Vám 15% slevu, která Vám může ušetřit až $67.35.
BrainChild Nutritionals prices are significantly lower than most resellers of these products, so you will not find a lower price for this program anywhere. If you have any questions or require additional information about this program, please contact BrainChild Nutritionals at 831 465-0104, or email us at orders@brainchildnutritionals.com. Information on all the included
products may be found at www.brainchildnutritionals.com. We look forward to talking to you more about our origins and our mission at BCN and how we may help you on your path of recovering the children you care for in your family or practice.
Vitamins - any BCN formula, flavored or unflavored $49.50-59.50
Minerals - any BCN formula, flavored or unflavored $49.50-64.00
Cell Food $23.50
HerbaThione, any size $15.00-75.00
Lipoceutical Glutathione $60.00
IntestiMend, flavored or unflavored $50.00
Liquid Zeolite $36.50
NDF Plus (Nanocolloidal Detox Factors Plus) $75.00
---------
total price $364.50 - $449.00
(less 15%) your price $309.83 - $381.65
No substitutions, omissions or returns on these orders, please.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama