Co se nám z homeopatik osvědčilo

1. června 2008 v 20:34 | Boba |  Homeopatie a autismus
Léčení autismu homeopatií patří do rukou odborníka, který se snaží najít "similium" pomocí konstitučního léku, tj. léku s velkou potencí.

S léčení homeopatií máme jenom ty nejlepší zkušenosti, začali jsme trochu zostra - Stramonium mk 10. Po dobrání první "tuby" nastalo prudké zhoršení - během 5 dnů z možná o něco více živějšího kluka s opožděným vývinem řeči se stal znovu autista jako vyšitý - otevírání a zavíraní dvěrí, splachování papíru do záchodu, zapínání a vypínání světel, a všudypřítomné NE. Následovalo další balení stramonia v této potenci, po vysazení jsme nespozorovali žádnou regresi.

Během opakovaných zánětů středního ucha se nám moc osvědčila stará dobrá otlučená Beladonna 9ch a Capsicum Annum 5 ch a ušní svíčky. S ušními svíčky je to trochu ošemetné - působí skvěle jako prevence, nicméně pokud je v oušku již nějaký zánět, tak ho urychluje. Dál se názory liší, jestli jsou nebo nejsou v případě již existujícího zánětu vhodné. Na prevenci před záněty středního ucha bere syn preventivně cca 1x za měsíc Aviare 15.

Na virové infekce se nám skvěle osvědčila Thuya 15 nebo 9 ch.

Půlnoční záchvaty (prudké bolesti v oblasti břicha?, "jízda" na zádech, neschopnost artikulace, částečná paralýza obličejových svalů) jako odměnu za dietní chyby, jsme stáhli z 2.5 hodin na cca 12 minut lékem Mercurius corrosivus 15 (také 9) ch.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama