Složení Kirkman - TMG (Trimethylglycine) s kyselinou listovou & B-12 prášek – nová, vylepšená receptura!

29. ledna 2010 v 21:29 | Kirkman |  Složení produktů
TMG (Trimethylglycine) s kyselinou listovou & B-12 prášek - nová, vylepšená receptura!

Forma: prášek
Produktová třída: DMG & TMG
Hlavní použití: podporuje methylaci a hladinu serotoninu

Výrobek

Forma
Velikost
Cena
Číslo výrobku
TMG (Trimethylglycine) s kyselinou listovou & B-12 prášek - nová, vylepšená receptura!
prášek
227 gm/8 oz
$40.00
433/8


POPIS

Ochucený prášek, který se dá přidat do jídla nebo nápojů, má příjemnou, sladkou chuť. Naše nová, vylepšená receptura obsahuje stevii.

TMG je dimethylglycine (DMG) s jednou metylovou skupinou navíc. Chemická struktura TMG je molekula glycínu ukotvená na třech metylových skupinách. Podobně jako DMG, také TMG se považuje za "dárce metylu" nebo "metylovou banku". Další metylová skupina dělá z TMG ještě aktivnějšího "dárce metylu" jako DMG - pro mnohé klienty užitečného doplňku.

V rámci methylace homocysteinu, dokáže TMG podpořit tvorbu methioninu. Část tohoto methioninu se v konečném důsledku zkonvertuje na SAMe (S-adenosylmethionine), který pomáhá uchovávat zdravé hodnoty serotoninu v lidském organismu a tudíž podporuje dobrou náladu a spokojenost.

Podobně jak je tomu u DMG, TMG za pomoci koenzymu riboflavinu poskytuje methylové skupiny, které se připojují ke kyselině listové a následně formují methylene tetrahydrofolate - důležitou součást biochemických pochodů v lidském těle, včetně buněčného vnímání a odpovědí. Z tohoto důvodu někteří lékaři doporučují kombinaci DMG a kyseliny listové. Jelikož v některých případech dokáže kyselina listová maskovat nedostatek vitaminu B12, je do receptury zahrnutý také vitamin B12. Navíc, jak je známo, vitamin B12 působí s kyselinou listovou synergicky. Kirkman® v tomto produktu používá nejaktivnější formu vitaminu B12 - methylcobalamin, který může napomoct metabolizmu methioninu, methylaci a "folátování" ;-)

Neobsahuje

Cukr, sóju, pšenici, kasein, lepek, mlíko, konzervační látky, droždí, želatinu, umělé příchutě a barviva, arašidy, ořechy (ze stromů) a ryby

Upozornění

Skladujte na chladném a suchém místě, pevně uzavřené, mimo dosahu dětí.

Doporučené dávkování: 1/3 čajové lžičky (1.7 g) denně nebo dle doporučení Vašeho lékaře

Každá dávka (1 kapsle ) obsahuje 

MNOŽSTVÍ V DÁVCE
% DDD*
Kyselina listová
400 mcg
100%
Vitamin B12
6 mcg
100%
Trimethylglycine (HCL)
1 000 mg
Není stanovena
DDD je stanovena na základě předpokládaného denního příjmu 2 000 kalorií

OBSAH:
Trimethylglycine, mannitol, přírodní "bobulová" příchuť, citric kyselina, silikon dioxid,  extrakt listů stevie, cyanocobalamin, kyselina listová

KDE OBJEDNAT A NAJÍT ORIGINÁL:


Přeložila Boba. Nejsem výrobcem, prodejcem, tvůrcem ani propagátorem tohoto produktu, nemám žádné zdravotní vzdělání a nemůžu Vám nijak odborně s tímto produktem poradit.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama