Složení Kirkman - TMG (Trimethylglycine) 500 mg – hypoalergická verze

8. března 2010 v 20:59 | Kirkman |  Složení produktů
Forma: kapsle
Produktová třída: DMG & TMG
Hlavní použití: podporuje methylaci a hladinu serotoninu

Výrobek

Forma
Velikost
Cena
Číslo výrobku
TMG (Trimethylglycine) 500 mg hypoalergické
kapsle
120 ct.
$24.00
327/120


POPIS

Příjemné balení pro ty, kterým lékař doporučuje tyto vysoké dávky. Hypoalergická verze, speciálně vyvinutá pro jedince se speciálními požadavky a citlivostí.

TMG je dimethylglycine (DMG) s jednou metylovou skupinou navíc. Chemická struktura TMG je molekula glycínu ukotvená na třech metylových skupinách. Podobně jako DMG, také TMG se považuje za "dárce metylu" nebo "metylovou banku". Další metylová skupina dělá z TMG ještě aktivnějšího "dárce metylu" jako DMG - pro mnohé klienty užitečného doplňku.

V rámci methylace homocysteinu, dokáže TMG podpořit tvorbu methioninu. Část tohoto methioninu se v konečném důsledku zkonvertuje na SAMe (S-adenosylmethionine), který pomáhá uchovávat zdravé hodnoty serotoninu v lidském organismu a tudíž podporuje dobrou náladu a spokojenost.
Podobně jak je tomu u DMG, TMG za pomoci koenzymu riboflavinu poskytuje methylové skupiny, které se připojují ke kyselině listové a následně formují methylene tetrahydrofolate - důležitou součást biochemických pochodů v lidském těle, včetně buněčného vnímání a odpovědí.
Kirkman® nabízí tento produkt také v kombinaci s kyselinou listovou a vitaminem B12, nicméně někteří lékaři upřednostňují tento výrobek v jeho čisté formě a dodávají kyselinu listovou a vitamin B12 v jiných poměrech.
Neobsahuje

Cukr, škrob, sóju, pšenici, kasein, lepek, mlíko, kukuřici, konzervační látky, droždí, želatinu, umělé příchutě a barviva

Upozornění

Skladujte na chladném a suchém místě, pevně uzavřené, mimo dosahu dětí.

Doporučené dávkování: 1-4 kapsle denně nebo dle doporučení Vašeho lékaře

Každá dávka (1 kapsle ) obsahuje 

MNOŽSTVÍ V DÁVCE
% DDD*
Trimethylglycine (HCL)
500 mg
Není stanovena
DDD je stanovena na základě předpokládaného denního příjmu 2 000 kalorií

OBSAH:
Trimethylglycine, dicalcium fosfát, magnesium stearát (rostlinný), rostlinná celulóza

KDE OBJEDNAT A NAJÍT ORIGINÁL:


Přeložila Boba. Nejsem výrobcem, prodejcem, tvůrcem ani propagátorem tohoto produktu, nemám žádné zdravotní vzdělání a nemůžu Vám nijak odborně s tímto produktem poradit.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama