Složení Kirkman - TMG s kyselinou folinovou & B-12 - Hypoalergický

13. března 2010 v 22:29 | Kirkman |  Složení produktů
Forma: kapsle
Produktová třída: DMG & TMG
Hlavní použití: podporuje methylaci a hladinu serotoninu

Výrobek

Forma
Velikost
Cena
Číslo výrobku
TMG with Folinic Acid & B-12 - Hypoallergenic
kapsle
200 ct.
$28.00
295/200


POPIS

Kirkman nabízí 175 mg Trimethylglycine (TMG) a vitaminu B12 v hypoalergické verze, speciálně vyvinuté pro jedince se speciálními požadavky a citlivostí.

TMG je dimethylglycine (DMG) s jednou metylovou skupinou navíc. Chemická struktura TMG je molekula glycínu ukotvená na třech metylových skupinách. Podobně jako DMG, také TMG se považuje za "dárce metylu" nebo "metylovou banku". Další metylová skupina dělá z TMG ještě aktivnějšího "dárce metylu" jako DMG - pro mnohé klienty užitečného doplňku.

V rámci methylace homocysteinu, dokáže TMG podpořit tvorbu methioninu. Část tohoto methioninu se v konečném důsledku zkonvertuje na SAMe (S-adenosylmethionine), který pomáhá uchovávat zdravé hodnoty serotoninu v lidském organismu a tudíž podporuje dobrou náladu a spokojenost.

Podobně jak je tomu u DMG, TMG za pomoci koenzymu riboflavinu poskytuje methylové skupiny, které se připojují ke kyselině listové a následně formují methylene tetrahydrofolate - důležitou součást biochemických pochodů v lidském těle, včetně buněčného vnímání a odpovědí.
Pro úspěšné biochemickou "misi" TMG je zapotřebí adekvátní přísun kyseliny listové a její dostatečnou přítomnost v organismu. Kirkman® nabízí přírodní kyselinu folinovou, což je být pro některé lidi prospěšnější forma kyseliny listové. Kyselina folinová má již napojené čtyři atomy vodíku a jednu metylovou skupinu, čím se zjednodušují komplikované biochemické procesy na podporu purinových a nucletidových syntéz, důležitých pro buněčné vnímání a reakce.

Neobsahuje

Cukr, škrob, sóju, pšenici, kasein, lepek, mlíko, kukuřici, konzervační látky, droždí, želatinu, umělé příchutě a barviva

Upozornění

Skladujte na chladném a suchém místě, pevně uzavřené, mimo dosahu dětí.

Doporučené dávkování: 1-4 kapsle denně nebo dle doporučení Vašeho lékaře

 Každá dávka (1 kapsle ) obsahuje  
 
 MNOŽSTVÍ V DÁVCE 
 % DDD* 
Kyselina folinová (kalcium folinate)
200 mcg
50%
Vitamin B12 (methylcobalamin)
6 mcg
100%
Trimethylglycine (HCL)
175 mg
Není stanovena
DDD je stanovena na základě předpokládaného denního příjmu 2 000 kalorií

OBSAH:
 Trimethylglycine, microcrystalline celulose, magnesium stearát (rostlinný), mannitol, silicon dioxide, vitamin B12, kalcium folinate, rostlinná celulóza 
 
KDE OBJEDNAT A NAJÍT ORIGINÁL:


Přeložila Boba. Nejsem výrobcem, prodejcem, tvůrcem ani propagátorem tohoto produktu, nemám žádné zdravotní vzdělání a nemůžu Vám nijak odborně s tímto produktem poradit.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama